Halı yıkama

Hakkımızda

2000 Yılından itibaren sizlere hizmet vermekte olan AKBAK TEMİZLİK ‘ nin çıkış noktası, hizmet sektöründeki müşterinin karşılaştığı en önemli sorun olan kaliteli hizmet eksiğidir. AKBAK TEMİZLİK , sektördeki bu eksikliği müşterilerine vizyon sahibi ve eğitimli insan gücü tedarik ederek giderir. AKBAK TEMİZLİK , Kurumlara destek hizmetleri vermek için yola çıkar. Kurumsal şirketleri istihdam etmeyi seçer ve “çözüm ortakları” adı altında sektörün, kendi alanlarındaki profesyonel firmalarıyla stratejik ortaklık kurar. Böylelikle firmanızın ana uzmanlık faaliyetleri sürerken ortaya çıkan ihtiyaçları AKBAK TEMİZLİK tarafından en iyi şekilde karşılanır.
AKBAK TEMİZLİK, Şirketlerde yüksek maaliyetlere neden olan atıl kapasite fazlalığını önler ve çalıştırdığı kalifiye elemanlarla sağladığı hizmetler sayesinde şirketlerin maliyetlerinin yükselmesini engeller.
AKBAK, Faaliyetini sürdürdüğü 2000 yılından bu yana bir çok alanda verdiği hizmetlerle, arzuladığınız kaliteyi, sürekliliği sizin adınıza profosyonelce ve daha verimli olarak gerçekleştirir. Çözüm ortağı olarak AKBAK TEMİZLİK...

Alternate Text0(539) 972 68 92